facebook

Biuro Katowice

Lokale do wynajęcia

Biurowiec Katowice

Nowoczesne, a zarazem świetnie zaaranżowane miejsce pracy jest tym, co przyciąga do siebie najlepszych i najbardziej pożądanych pracowników.
Firmy zdają sobie sprawę z tego, że wabikiem dla potencjalnego kandydata do pracy jest obecnie nie tylko prestiż i renoma marki, ale także to, w jakiej lokalizacji znajduje się biuro i jakie udogodnienia oferuje.

Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwania odpowiedniego lokalu dla swojej firmy, to z pewnością zauważyłeś już, jak bogaty jest rynek nieruchomości użytkowych.
Wybierać możemy spośród lokali mniejszych lub większych, bardziej lub mniej oddalonych od centrum, tych o wyższym lub niższym standardzie.
Decyzja nie należy zatem do najłatwiejszych, dlatego też warto dokładnie przeanalizować wszystkie aspekty przed jej podjęciem.

Najważniejszymi czynnikami wpływającymi na atrakcyjność danego biurowca są z pewnością: lokalizacja, ochrona, parking oraz dodatkowe udogodnienia, do których zaliczyć należy strefę Wi-Fi, windę, toaletę na każdym piętrze, a także klimatyzację. Jest to niezwykle istotne, gdyż praca w nowoczesnym biurze oferującym komfortowe warunki motywuje pracowników, co przekłada się na ich wysoką wydajność, a także satysfakcję z pracy.

Prestiżowe miejsce pracy to element, który ma decydujący wpływ na atrakcyjność biura. Pracownicy cenią sobie bowiem te lokalizacje, które oferują im dogodny dojazd do pracy zarówno komunikacją miejską, jak również samochodem. Pracodawcy uważają natomiast, że położenie siedziby firmy w centrum przełoży się na ich rynkowe sukcesy.

Jaka lokalizacja będzie zatem najlepsza na biuro do wynajęcia w Katowicach?
Odpowiedź może być tylko jedna: Przemysłowa 10.

Biuro Katowice - Przemysłowa 10 jest to obiekt biurowy o podwyższonym standardzie, w którym Najemca otrzymuje do dyspozycji 4 700 m2 powierzchni użytkowej, w tym w większości biurowej. Budynek o czterech kondygnacjach posiada windę oraz główną klatkę schodową, która dzieli piętra na dwa oddzielne korytarze. Przy wejściu funkcjonuje całodobowa recepcja, zaś nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona i monitoring budynku oraz placu parkingowego.

Biurowiec mieści się w Katowicach przy ulicy Przemysłowej 10, zatem w samym centrum miasta. Tym, co umożliwi nam prowadzenie w nim znakomicie prosperującego biznesu jest zatem atrakcyjna lokalizacja. Biuro w Katowicach znajduje się w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych: A4, DK86 oraz Drogowej Trasy Średnicowej, jak również przystanków tramwajowych i autobusowych. W sąsiedztwie ulokowane są najważniejsze miejskie instytucje, do których zaliczyć należy Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Śląski Urząd Wojewódzki, Sąd Okręgowy, Sąd Rejonowy Katowice-Zachód, Wojewódzki Urząd Pracy, Państwowa Inspekcja Pracy, Izba Administracji Skarbowej oraz Drugi Urząd Skarbowy. Co więcej, w niedalekiej odległości znaleźć możemy oddziały wielu banków, pocztę, Centrum Handlowe Belg, liczne kawiarnie, restauracje, a także inne miejsca usługowe.

Oferowany biurowiec w Katowicach posiada pomieszczenia o zróżnicowanym metrażu, dzięki czemu przestrzeń do prowadzenia swojej działalności znajdą tu zarówno małe, jak i średnie przedsiębiorstwa. Powierzchnia pojedynczych biur mieści się w przedziale 15-250 m2, co daje nam możliwość dopasowania ich do naszych potrzeb. Więksi najemcy mogą liczyć również na wynajem zamkniętych aneksów biurowych z sekretariatem, salą konferencyjną, kuchnią i toaletą.

Kolejnym niezaprzeczalnym autem biura w Katowicach przy ul. Przemysłowej 10 jest bogactwo opcji parkingowych. Na terenie nieruchomości znajduje się bowiem ogrodzony, chroniony plac parkingowy z systemem automatycznie działających szlabanów oraz bram. Decydując się na opcję wynajmu otrzymujemy dedykowane miejsca parkingowe, które objęto systemem monitoringu. Co więcej, przed biurowcem znaleźć możemy także bezpłatne miejsca parkingowe, które z powodzeniem pomieszczą większą liczbę samochodów.

Przemysłowa 10 to biuro do wynajęcia w Katowicach, w którym czynsz najmu podlega indywidualnym negocjacjom, a jego wysokość uzależniona jest od powierzchni wynajmowanego lokalu. Wśród kosztów eksploatacyjnych, które wliczane są do czynszu zaliczyć należy opłatę za: wodę, kanalizację, energię elektryczną, ogrzewanie, wywóz śmieci, ochronę budynku i dozór parkingu, monitoring wizyjny, sprzątanie powierzchni wspólnych, jak również obsługę techniczną.

Aktualnie, biuro w Katowicach posiada lokale użytkowe o powierzchni od 15-43 m2, w tym te z pokojami podwójnymi oraz pojedynczymi.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu biur w Katowicach zaprezentowaną na stronie www.przemyslowa10.pl.

biuro Katowice, biurowiec Katowice, biuro do wynajęcia Katowice